team 2022

Wraz z nadejściem nowego sezonu rozpoczynamy prace nad nowym bolidem elektrycznym z napędem 4×4. Sezon 2022 upływa również pod znakiem przygotowań do startów bolidu Driverless. W marcu 2022 prezentujemy pierwszy w Polsce bolid autonomiczny.

Board

Bartosz Gajewski

Bartosz Gajewski

Chief Executive Officer

bartosz.gajewski@racing.agh.edu.pl
Mikołaj Belina

Mikołaj Belina

Chief Technical Officer

EV – Mechanics

mikolaj.belina@racing.agh.edu.pl

Jakub Maternowski

Chief Technical Officer

EV – Electronics & Power Supply

jakub.maternowski@racing.agh.edu.pl

Tomasz Jażdżewski

Chief Technical Officer

Driverless Vehicle
tomasz.jazdzewski@racing.agh.edu.pl

Marek Zięć

Chief Technical Officer

Combustion Vehicle

marek.ziec@racing.agh.edu.pl

Grzegorz Borowiec

Board Advisor

grzegorz.borowiec@racing.agh.edu.pl
Aerodynamics

Konrad Skut

Project Manager

konrad.skut@racing.agh.edu.pl

Rafał Pochopień

Deputy Project Manager

rafal.pochopien@racing.agh.edu.pl

Autonomous System

Nicolas Duc

Nicolas Duc

Project Manager

nicolas.duc@racing.agh.edu.pl
Kamil Baradziej

Kamil Baradziej

Deputy Project Manager

kamil.baradziej@racing.agh.edu.pl

Accumulator

Maciej Stańko

Maciej Stańko

Project Manager

maciej.stanko@racing.agh.edu.pl

Jacek Jagosz

Deputy Project Manager

jacek.jagosz@racing.agh.edu.pl

Kacper Wagner

Piotr Kociołek

Jerzy Stanek

Michał Chmura

Patryk Sobczyk

Mateusz Seroczyński

Paweł Wiercioch

Łukasz Borys

Jarosław Klary

Mateusz Pilch

Szymon Biela

Michał Smykła

Franciszek Bukowiec

Livio Badellino

Mariusz Kudła

Patrycja Machaj

Mateusz Janik 

Aleksander Seremak

Rafał Górecki

Kamil Baradziej

Piotr Wójcicki

Remigiusz Pomorski

Ernest Kowalski

Anna Gałuszka

Kajetan Bulski

Konrad Wadas

Maciej Knapik

Gaweł Bartosik

Kamil Jarczok

Szymon Turko

Jakub Szymański

Chassis & Composites

Dawid Lipski

Dawid Lipski

Project Manager

dawid.lipski@racing.agh.edu.pl
Konrad Tomas

Konrad Tomas

Deputy Project Manager

konrad.tomas@racing.agh.edu.pl

Oskar Ślusarz

Adrian Wszołek

Julian Osuch

Szymon Mrowiec

Paweł Jochemczyk

Jakub Lisik

Filip Kozioł

Łukasz Luśtyk

Szymon Tutakowski

Bartosz Polak

Kamil Warchoł

Karolina Papacz 

Powertrain Combustion

Andrzej Niziurski

Project Manager

andrzej.niziurski@racing.agh.edu.pl

Tymoteusz Kowal

Deputy Project Manager

tymoteusz.kowal@racing.agh.edu.pl

Bartłomiej Szelejewski

Mateusz Bulzak

Paweł Zięć

Jakub Tretan

Marcin Bielewicz

Mikołaj Krawczyk

Mateusz Michałek

Bartłomiej Cichy

Jakub Bednarski

Jan Szyszkiewicz

Maciej Ordowski

 

Business

Krzysztof Leszko

Krzysztof Leszko

Project Manager

krzysztof.leszko@racing.agh.edu.pl
Bartosz Gurgul

Bartosz Gurgul

Deputy Project Manager

bartosz.gurgul@racing.agh.edu.pl

Joanna Gilowska

Bartosz Gurgul

Aneta Nowowiejska

Monika Sukiennik

Paulina Pik

Samuel Kosętka

Marcel Kołodziejczyk

Weronika Morawiec

Ernest Strychalski

Daniel Ptak

Kacper Kończyk

Electronics

Rafał Kmiecik

Project Manager

rafał.kmiecik@racing.agh.edu.pl
Mikołaj Pieńko

Mikołaj Pieńko

Deputy Project Manager

mikolaj.pienko@racing.agh.edu.pl

Przemysław Wojcieszczak

Piotr Łopata

Łukasz Przybylik

Paweł Religa

Wojciech Wołosz

Michał Gabryel

Jakub Kołodziej

Maciej Chrzanowski

Filip Kapłunow

Jakub Grelak

Suspension

Michał Niedbała

Michał Niedbała

Project Manager

michal.niedbala@racing.agh.edu.pl
Krzysztof Czerwienka

Krzysztof Czerwienka

Deputy Project Manager

krzysztof.czerwienka@racing.agh.edu.pl

Jan Wolny

Jakub Sznajder

Andrzej Leśniak

Mateusz Romańczuk

Michał Kukulski

Krystian Kurdziel

Jakub Cebula

Kacper Bulak

Filip Nowak

Jarosław Rudyi

Krzysztof Nowak

Powertrain Electric

Olgierd Duda

Project Manager

olgierd.duda@racing.agh.edu.pl

Marcin Kleszcz

Deputy Project Manager

marcin.kleszcz@racing.agh.edu.pl

Sylwester Chłopek

Szymon Romański

Karol Gabiga

Tomasz Strupowski

Jakub Tlałka

Wojciech Wójcik

Piotr Pater

Dawid Cieślak

Jan Kuliga

Opiekun naukowy projektu

Dr Daniel Prusak

Dr Daniel Prusak

daniel.prusak@agh.edu.pl