📆 2 września 2018​ 🏎 Zawody w hiszpańskiej Barcelonie były drugimi wyjazdem w tym sezonie, gdzie startowaliśmy w dwóch kategoriach: wśród bolidów spalinowych - naszą Grażyną, oraz wśród samochodów elektrycznych - Stanisławem. W pierwszej z kategorii, w większości konkurencji plasowaliśmy się w pierwszej połowie stawki, lecz oczywiśc

FS Spain 2018

2 września 2018

Zawody w hiszpańskiej Barcelonie były drugimi wyjazdem w tym sezonie, gdzie startowaliśmy w dwóch kategoriach: wśród bolidów spalinowych – naszą Grażyną, oraz wśród samochodów elektrycznych – Stanisławem. W pierwszej z kategorii, w większości konkurencji plasowaliśmy się w pierwszej połowie stawki, lecz oczywiście najlepiej poszło nam podczas konkurencji Acceleration, gdzie zajęliśmy 1 miejsce. Tym samym, udowodniliśmy, że wygrana w Holandii i otarcie się o podium w Austrii nie było dziełem przypadku, lecz wynikiem naszej ciężkiej pracy przez cały sezon. To już 5 puchar zespołu spalinowego w tym sezonie!

W kategorii bolidów elektrycznych, nasz Staszek nie został niestety dopuszczony do konkurencji dynamicznych. Doświadczenie wyniesione z poprzednich zawodów okazało się być niewystarczające aby przejść kluczowy punkt inspekcji technicznej – High Voltage, w którym nie zostało spełnione kryterium całkowitej izolacji akumulatora. Po zawodach przyszedł czas na krótki odpoczynek po wyczerpującym sezonie, a teraz wracamy do pracy na pełnych obrotach i już ruszyliśmy z przygotowaniami do kolejnego.

POZOSTAŁE POSTY