📆 1 października 2018 🏎 Nadeszła długo wyczekiwana chwila – zespół AGH Racing rozpoczyna rekrutację na sezon 2019. Jeśli nie boisz się wyzwań, ryk silnik przyprawia Cię o dreszczyk emocji zapraszamy do spróbowania swoich sił w naszym zespole. Szukamy energicznych, młodych osób, chcących zgłębić wiedzę na temat projektowania i konstruowania samochodów

REKRUTACJA NA SEZON 2019

1 października 2018

  • Edytuj

Nadeszła długo wyczekiwana chwila – zespół AGH Racing rozpoczyna rekrutację na sezon 2019. Jeśli nie boisz się wyzwań, ryk silnik przyprawia Cię o dreszczyk emocji zapraszamy do spróbowania swoich sił w naszym zespole. Szukamy energicznych, młodych osób, chcących zgłębić wiedzę na temat projektowania i konstruowania samochodów wyścigowych. Szczegółowe informacji i charakterystyka pracy w poszczególnych zespołach zostanie przedstawiona w późniejszym terminie. Natomiast już teraz zapraszamy na cykl wykładów otwartych, które odbędą się na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej:

  • 11.10.2018 budynek B2 – sala 100
  • 12.10.2018 budynek B2 – sala 100

Zapraszamy do uczestnictwa w wykładzie – tam dowiecie się o szczegółach, a także będzie możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

POZOSTAŁE POSTY