📆12 grudnia 2018

AGH Racing pomaga na Święta

12 grudnia 2018

AGH Racing pomaga na Święta

Całym zespołem AGH Racing wzięliśmy udział w akcji charytatywnej AGH Święta Dzieciom, dzięki której wspomogliśmy Małopolskie Hospicjum dla Dzieci. W ramach akcji zorganizowana została aukcja charytatywna, na której można było licytować między innymi przejazd naszym bolidem spalinowym “Grażyna”. Dzięki wsparciu licytujących udało się nam zebrać aż 810 złotych, co bardzo pomoże działalności hospicjum. Oprócz naszego zespołu w akcji wzięły udział również Koło Naukowe Elektroników AGH, AGH Solar Plane, AGH Solar Boat Team, E-Moto AGH oraz Wydział Odlewnictwa AGH. W ramach akcji udało nam się również wziąć udział w przemarszu technologicznym, zorganizowanym przez URSS AGH. Razem z innymi kołami naukowymi przejechaliśmy Grażyną wzdłuż głównej alejki kampusu Akademii Górniczo-Hutniczej.

POZOSTAŁE POSTY

Rekrutacja Aero

📆12 października 2018 Naszym zadaniem jako aerodynamików jest umiejętne pokierowanie …