kiralik bahis sitesi

📆1 października 2018 Nadeszła długo wyczekiwana chwila – zespół AGH Racing rozpoczyna rekrutację na sezon 2019. Jeśli nie boisz się wyzwań, ryk silnik przyprawia Cię o dreszczyk emocji zapraszamy do spróbowania swoich sił w naszym zespole. Szukamy energicznych, młodych osób, chcących zgłębić wiedzę na temat projektowania i konstruowania samochodów wyścigowych. Szczegółowe informacji i charakterystyka pracy w poszczególnych zespołach zostanie przedstawiona w późniejszym terminie. Natomiast już teraz zapraszamy na cykl wykładów otwartych, które odbędą się na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej:

REKRUTACJA NA SEZON 2019

1 października 2018

Nadeszła długo wyczekiwana chwila – zespół AGH Racing rozpoczyna rekrutację na sezon 2019. Jeśli nie boisz się wyzwań, ryk silnik przyprawia Cię o dreszczyk emocji zapraszamy do spróbowania swoich sił w naszym zespole. Szukamy energicznych, młodych osób, chcących zgłębić wiedzę na temat projektowania i konstruowania samochodów wyścigowych. Szczegółowe informacji i charakterystyka pracy w poszczególnych zespołach zostanie przedstawiona w późniejszym terminie. Natomiast już teraz zapraszamy na cykl wykładów otwartych, które odbędą się na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej:

  • 11.10.2018 budynek B2 – sala 100
  • 12.10.2018 budynek B2 – sala 100

Zapraszamy do uczestnictwa w wykładzie – tam dowiecie się o szczegółach, a także będzie możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

POZOSTAŁE POSTY

Rekrutacja Aero

📆12 października 2018 Naszym zadaniem jako aerodynamików jest umiejętne pokierowanie …

Canlı Tv
Canlı Tv izle
canlı tv izle canlı tv amigurumi amigurumi canlı tv canlı tv
istanbul nakliyat Evden eve nakliyat Nakliyat
Taraftarium24 izle
Taraftarium24 izle